Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
EST
Webbyt
ENG
Webbyt
TR


Meist

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 

KMR Livestock on asutatud Mehmet Ali KUMRU ja Tarik KUMRU poolt Tallinnas 2010. aastal. 

Mehmet Ali Kumru on Kumrular Food OÜ omanik, mis on asutatud Türgis, Ankaras aastal 1998. Ettevõttes Kumrular on läbi viidud sadu kariloomade kasvatus projekte läbi impordi. Samuti on varustatud kodumaist nõudlust Türgis nii era, kui ka avalikus sektoris alates ettevõtte asutamisest. Kumrular Food OÜ on juhtiv kariloomade ettevõte Türgis ja üle maailma.  
KMR Livestock Europe on Kumrular Food OÜ tütarettevõte Türgis.  Kasvatus, hukkamine ja loomade nuumamine vajab kümnete erasektori investorite rahulolu läbi impordi Eestist, Austriast, Hollandist, Saksamaalt, Ungarist,Lätist, USAst ja Uruguaist. 
KMR Livestock Europe ei ole ettevõte kes ekspordib ainult Türkki. KMR Livestock Europe ekspordib Euroopa riikidesse Eestist ja Eestisse.
2011. aastal ostis KMR Livestock Raplas Sikeldi Farmi. Sikeldi farm renoveeriti ja alustati kasvatamist puhtatõulist Limusiini, mis on imporditud Prantsusmaalt.
Sikeldi Farm on High Genetic, tõupuhta Limusiinii kasvatus ja müümis Farm.
Aastal 2014 ostis KMR Livestock ka Valeki Farmi Raplas . Valeki Farm on renoveeritud kogumisfarmi loomade ekspordiks.
Aastal 2016 KMR Livestock ehitas uue farmi Ankara / Türgi kohta Limusiin ja Sarolee aretuse ja müügiga.
Aastal 2017 alustasime eluskarja logistikaga. Meil on tüüp 2 veoluba veiste, vasikate, lammaste ja tallede rahvusvaheliseks transpordiks. Veoluba hõlmab kogu Euroopat ning Türgit .
Me meelsasti tervitame teid, kui meie võimalikku uut äri partnerit.
 
Web2