Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Web2
 
 
EST
Webbyt
ENG
Webbyt
TR

Webbyt TÕULOOMADE EKSPORT
Webbyt
Webbyt LIMUSIINI TÕUGU VEISTE ARETUS
Webbyt
Webbyt KARILOOMADE TRANSPORT
Webbyt
Webbyt TAPA- JA NUUMAVEİSTE EKSPORT
Webbyt
Webbyt KARILOOMADE IDENTIFITSEERIMINE


LIMUSIINI TÕUGU VEISTE ARETUS

Webbyt
  Print Prindi
Webbyt
 
 
2011. aastal ostis KMR Livestock Raplas Sikeldi Farmi, kus on 25 hektarit maad.
Sikeldi farm renoveeriti ja alustati kasvatama puhtatõulist Limusiini, mis on imporditud Prantsusmaalt.
Sikeldi Farm on High Genetic, tõupuhta Limusiini kasvatus ja müümis Farm.
Kasvatajad saavad külastada Sikeldi Farmi, et näha loomi ja saavad osta oma kasvatus loomi KMR Livestockilt
Me pakume High Genetic koos tõupuhta Limousiiniga mullikaid ja pulle, kes on Prantsusmaa päritoluga, kogu oma turule ja naaberriikidele.


Maailma Kuulus Prantsusmaa Nuumveise Tõug
 
Limusiini veised on tõug, mis on kõrge lihasesisaldusega nuumveised ja nad on pärit Limousini ja Marche´i piirkonnast Prantsusmaal. Tõug on Prantsusmaal tuntud nimega Limousine. Suurtes kogustes Limusiine eksporditi esimesena Prantsusmaalt 1960ndatel aastatel ja nüüdseks eksisteerib neid umbes 70 erinevas riigis. Nad on loomult sarvedega ja neil on iseloomulik heledam kasukas tumekuldne-punase värvusega, kuigi rahvusvahelised kasvatajad on nüüdseks aretanud ka sarvetud ja mustad Limusiinid.
DNA analüüsid viitavad, et Limusiinid on arvatavasti arenenud ürgpiisoni alamliigist, mis on kodustatud Kaug-Idas. Algselt kasutati neid peamiselt veoloomadena. Huvi Limusiinide vastu kõrge liha kvaliteedi poolest tärkas umbes 200 aastat tagasi.  Esimene Limusiini kari registreeriti Prantsusmaal 1886, et kindlustada tõu puhtus ja arendus, mis rahuldas rangeid tõu standardeid.
Limusiinid on saanud tuntuks nende madala sünnikaalu tõttu(kerge poegimine), keskmisest kõrgem rümbasaagi protsent, nende õrna, pehme liha poolest. Oluline uuring näitas, et Limusiinid muudavad sööda müüdavaks lihaks tõhusamalt ja oluliselt kiiremini kui populaarsed Briti tõud. Teiste veise tõugude kaalu kasv on kiirem, kui Limusiinidel. Limusiinid sobivad ristamiseks teiste tõugudega, nagu Angus, Hereford ja Shorthorn.
 
         
Web2